Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Jura

Společnost JURA Elektroapparate AG založil v roce 1931 Leo Henzirohs ve švýcarském městě Niederbuchsiten (kanton Solothurn). Niederbuchsiten, kde má firma stále své ústředí, se nachází na jižním konci hor Jura, podle kterých byla společnost pojmenována. Obchodní název JURA má tak svůj původ v pohoří, na jehož úpatí byl postaven výrobní závod.

Mezi základní hodnoty značky JURA patří inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů a řadí se tak mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí. Plně automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejlepšími kávovými výrobky, jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením.

Plně automatické kávovary značky JURA mají intuitivní a snadné ovládání. Jeden příklad za všechny: Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojeny prostřednictvím digitálního signálu s využitím technologie RFID. Detekce filtru a odpovídající nastavení přístroje probíhají automaticky.

Plně automatické kávovary vynikají v každém prostředí svým jedinečným provedením, přesvědčí pohodlným ovládáním a potěší dokonalými výsledky při přípravě.

 

Pro možnost objednání výrobku firmy Jura za výhodné ceny pro zdravotníky je nutné se přihlásit, případně zaregistrovat.