Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Profesní služba DoktorFONE linka 900 50 50 50 Specialista

O profesní službě DoktorFONE 

DoktorFONE je profesní služba poskytovaná lékařem, lékárníkem, stomatologem, veterinářem nebo zdravotnickým zařízením, která rozšiřuje efektivitu a lepší dostupnost zdravotní péče po telefonu. Profesní služba DoktorFONE umožňuje unikátním a efektivním řešením konzultovat zdravotní obtíže, dotazy, potřeby klientů a pacientů s příslušným odborníkem, nebo zdravotnickým zařízením v ordinační době, nebo i mimo běžnou pracovní dobu, večer, o svátcích, o víkendu, nebo má-li klient a pacient obtíže, dotazy nebo potřebu telefonické konzultace v době, kdy je mimo své bydliště (dovolená, pracovní cesta apod.).

Jednotná linka na lékaře, lékárníky, stomatology, veterináře, nebo linka zdravotnického zařízení profesní služby DoktorFONE zajistí po zadání jedinečného DoktoKODu přesměrování na dostupného na telefonu specialistu – praktického lékaře, pediatra, kardiologa, alergologa, gynekologa, stomatologa, lékárníka, veterináře a další specialisty, nebo do ordinace zvoleného zdravotnického zařízení.

Výhody

Všichni klienti a pacienti vytáčí jednotné číslo 900 50 50 50 – linka na lékaře, lékárníky, stomatology a veterináře, nebo číslo 900 20 20 20 – linka do ordinace zvoleného zdravotnického zařízení. Po zadání jedinečného DoktorKODu zvoleného specialisty, nebo zdravotnického zařízení ve stanovených konzultačních dnech a časech, dojde k přepojení na daného specialistu, nebo do ordinace zdravotnického zařízení.

Na stránkách www.doktorfone.com je možné odpovídající DoktorKOD, dny a časy pro dovolání požadovaného specialisty, nebo zdravotnického zařízení vyhledat, nebo je možné vyhledat jiného dostupného specialistu anebo zdravotnické zařízení za účelem zodpovězení dotazu, poskytnutí konzultace, rady pro vystavení receptu, objednání na vyšetření apod.