Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

E-shop

Nabídka partnerů e-shopu Profesního projektu

V rámci nabídky partnerů e-shopu Profesního projektu máte možnost získat zvýhodněné produkty a služby uvedených značek po Přihlášení

asus logo
BMC
Cannondale
cervelo
duux
Haier Logo
iphone
Jura Logo
kaercher logo
OK Real Estate logo
pentole agnelli logo
Pinarelo
PowerBar
Samsung logo
Whirlpool logo
WMF logo
zviessel logo

Pokud jste již registrovaným členem Profesního projektu a pouze jste heslo zapomněli, postupujte na odkaze Přihlášení přes Zapomenuté heslo.

Nové členy prosíme v prvním kroku vyplnit formulář OVĚŘENÍ ČLENSTVÍ za účelem verifikace k příslušné profesní komoře, nebo NCO NZO a studentů. Ve druhém kroku na základě ověření a potvrzení Registrace, které obdržíte na Vámi uvedený při Registraci email, Vás prosíme o nastavení vlastního hesla na odkaze Přihlášení vpravo nahoře přes odkaz Nová registrace, kdy po nastavení hesla budete mít možnost začít využívat nabídku v sekci po Přihlášení zadáním Vašeho při Registraci uvedeného emailu a nastaveného hesla. 

Registrace a členství v Profesním projektu je ZDARMA a nezavazuje k odběru zboží ani služeb.

Profesní služba DoktorFONE a další řešení Telemedicíny  
- možnost uplatňovat dodatečné slevy až 50 %

Na celý sortiment již zvýhodněných produktů a služeb, lze navíc uplatňovat další dodatečnou slevu do výše až 50 % získanou aktivním poskytováním profesní služby DoktorFONE, nebo jiných profesních řešení Telemedicíny. Dodatečnou slevu je tak možné uplatňovat na mobilní tarify MediFONE, pohonné hmoty využitím tankovací a platební karty, nákup vozů většiny značek, nákup nemovitosti, další produkty a služby uvedené na e-shopu www.medixpool.cz. po Přihlášení.

Máte zájem o produkt partnera, který není uveden na e-shopu Profesního projektu MedixPool po Přihlášení?

KONTAKTUJTE NÁS! 

Vytvoříme Vám nejlepší nabídku Vámi požadovaného produktu oproti běžným internetovým cenám. Sortiment a ceny uvedené na e-shopu Profesního projektu MedixPool po Přihlášení mohou být orientační.