Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

E-shop přihlášení

Máte registrovaný účet?

Pro přístup do e-shopu je nutné se nejprve přihlásit:              Přihlášení

Pro vytvoření nového účtu je nutné provést registraci zde:  Registrace

Nabídka partnerů e-shopu Profesního projektu

V rámci nabídky partnerů e-shopu Profesního projektu máte možnost získat zvýhodněné produkty a služby uvedených značek po Přihlášení

IMG_2034 IMG_2018 Výstřižek Výstřižek copy  Canon_logo_vector
carvelo cku-logo    free-vector-fisher-logo_091600_Fisher_logo IMG_2020
   Jura_Logo  Logo Karcher    moeve_pruhledne
IMG_2038  PowerBar-logo-F68F17CDAD-seeklogo.com  
512x512bb
 

 

Pokud jste již registrovaným členem Profesního projektu a pouze jste heslo zapomněli, postupujte na odkaze Přihlášení přes Zapomenuté heslo.

Nové členy prosíme v prvním kroku vyplnit formulář OVĚŘENÍ ČLENSTVÍ za účelem verifikace k příslušné profesní komoře, nebo NCO NZO a studentů. Ve druhém kroku na základě ověření a potvrzení Registrace, které obdržíte na Vámi uvedený při Registraci email, Vás prosíme o nastavení vlastního hesla na odkaze Přihlášení vpravo nahoře přes odkaz Nová registrace, kdy po nastavení hesla budete mít možnost začít využívat nabídku v sekci po Přihlášení zadáním Vašeho při Registraci uvedeného emailu a nastaveného hesla. 

Registrace a členství v Profesním projektu je ZDARMA a nezavazuje k odběru zboží ani služeb.

Profesní služba DoktorFONE a další řešení Telemedicíny  
- možnost uplatňovat dodatečné slevy až 50 %

Na celý sortiment již zvýhodněných produktů a služeb, lze navíc uplatňovat další dodatečnou slevu do výše až 50 % získanou aktivním poskytováním profesní služby DoktorFONE, nebo jiných profesních řešení Telemedicíny. Dodatečnou slevu je tak možné uplatňovat na mobilní tarify MediFONE, pohonné hmoty využitím tankovací a platební karty, nákup vozů většiny značek, nákup nemovitosti, další produkty a služby uvedené na e-shopu www.medixpool.cz. po Přihlášení.

Máte zájem o produkt partnera, který není uveden na e-shopu Profesního projektu MedixPool po Přihlášení?

KONTAKTUJTE NÁS! 

Vytvoříme Vám nejlepší nabídku Vámi požadovaného produktu oproti běžným internetovým cenám. Sortiment a ceny uvedené na e-shopu Profesního projektu MedixPool po Přihlášení mohou být orientační.