Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Mám zájem o jiný produkt nebo službu partnera Profesního projektu

Pokud máte zájem o jiný produkt nebo službu daného partnera Profesního projektu, prosíme vyplňte jakýkoliv Vámi požadovaný typ produktu nebo služby. Požadované produkty nebo služby Vám naceníme a zašleme za lepších podmínek oproti běžným internetovým cenám k Vašemu odsouhlasení a potvrzení objednávky.
 
Garance nejlepší ceny platí i v případě, kdy Vámi požadované produkty nebo služby nejsou uvedeny v nabídce e-shopu Profesního projektu!

Na celý sortiment zvýhodněných produktů a služeb lze navíc uplatňovat další dodatečnou slevu do výše až 50 % získanou aktivním poskytováním profesní služby DoktorFONE, nebo jiných profesních řešení. Dodatečnou slevu je tak možné uplatňovat na mobilní tarify MediFONE, pohonné hmoty využitím tankovací a platební karty, nákup vozu většiny značek, nákup nemovitosti, další produkty a služby uvedené v rámci e-shopu Profesního projektu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení