Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Kuchyně na míru a spotřebiče

Oresi je specialista na kuchyně

service-car

Děláme jen to, co umíme nejlépe. Proto se trvale zaměřujeme výhradně na kuchyně. Za dobu svého působení na trhu v České republice jsme svým zákazníkům dodali více než 350.000 kuchyní. V každém našem produktu jsou tak uloženy roky zkušeností našich specializovaných konstruktérů, designérů a architektů, kteří se důsledně věnují jen neustálému rozvíjení kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu pro srdce každého bydlení – pro kuchyň.

Oresi vám dává v rámci Profesního projektu MedixPool více!

V rámci Profesního projektu MedixPool máte možnost získat jedinečnou slevu z maloobchodních cen na pořízení vybavení vaši ordinace nebo domácnosti kuchyňským nábytkem Dolti, Dolti Collection, Livanza a Bauformat. A navíc, u Oresi máte vždy profesionální návrh ve 3D nezávazně a zdarma!

service-car

Na celý sortiment zvýhodněných produktů a služeb lze navíc uplatňovat další dodatečnou slevu do výše až 50 % získanou aktivním poskytováním Profesní služby DoktorFONE, nebo jiných profesních řešení Telemedicíny. Dodatečnou slevu je tak možné uplatňovat na tarify MediFONE, pohonné hmoty využitím tankovací a platební karty, nákup vozu většiny značek, nákup nemovitosti, nebo při nákupu produktů a služeb uvedených v rámci e-shopu Profesního projektu.