Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Kombinovaná chladnička Beko RCNE 720 E3VZXPN

Značka: BEKO
ZDARMAZDARMA
6e6d9f62b6fb0a785933d1c2eee85ab5
32 990 Kč –30 % 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Skladem

Kombinovaná chladnička Beko RCNE 720 E3VZXPN v energetické třídě A++ s HarvestFresh přihrádkou, bočním PowerLED osvětlením, FreshGuard filtrem s UV zářením, Kovovými zády v prostoru chladničky, ProSmart invertorovým kompresorem a výrobníkem ledu Twist & Serve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypadají dobře, fungují dobře

Kovová záda uvnitř lednice jsou nejen pěkné na pohled, ale také přispívají k nižší spotřebě lednice. Tím, že akumulují chlad, dokážou lépe vyrovnat rozdíl teplot po otevření lednice a ušetří tím kompresoru práci.

Kovová záda lednice
FreshGuard

Sama se postará o dokonalou čistotu

Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.

 

Snižuje spotřebu

Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

Funkce Eco

LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko nejen dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky, přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

NeoFrost

HarvestFresh  

☀️Slunce v lednici pro zachování vitamínů

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat a nemuset pořád na nákup? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavená speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tím i mnohem více vitamínů, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravá svačinka je tak zajištěna a návštěvu obchodu můžete odložit.

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
Doprava zdarmaDoprava zdarma ano
NovinkaNovinka ano
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Kombinovaná
Barva Titanium inox
Výška 191,5 cm
Šířka 83,2 cm
Hloubka 74,7 cm
Hlučnost 41 dB
Energetická třída A+++
Funkce Osvětlení mrazničky
Výbava EverFresh+, HarvestFresh, FreshGuard filtr s UV zářením, Kovová záda prostoru chladničky, Twist&Serve, ProSmart inverter
Displej Ano
Ovládání Dotekové
Osvětlení PowerLED
NeoFrost™ ano
HarvestFresh ano
EverFresh+ ano
Objem chladničky 430 l
Objem mrazničky 160 l
Objem Fresh zóny 28 l
Antibakteriální ochrana Ano
Počet polic chladničky 3
Počet zásuvek chladničky 2
Počet zásuvek mrazničky 3
Mrazící výkon 6 kg/24h
Akumulační doba 20 h

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinace - NO Frost chlazení
Záruka: 2 roky