Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

Kombinovaná chladnička Beko RCNA 366 E60LZXRN

Značka: BEKO
ZDARMAZDARMA
50bc4fd9410789bfd282e255bd1f5765
21 490 Kč –23 % 16 490 Kč 13 628 Kč bez DPH
Skladem

Kombinovaná NeoFrost chladnička Beko RCNA 366E60 LZXRN v úsporné energetické třídě A+++ s EverFresh+ zónou, FreshGuard ® filtrem s UV zářením, aktivním modrým světlem pro dlouho čerstvé potraviny, ProSmart invertorovým kompresorem a SmoothFit panty bez nabíhání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ProSmart™ invertorový kompresor

Pro tichou a úspornou domácnost

ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

SmoothFit panty

Dveře lednice s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle ní linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že lednice má stále stejnou šířku, když je zavřená nebo otevřená.

SmoothFit panty

LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko nejen dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky, přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

NeoFrost

FreshGuard  

Sama se postará o dokonalou čistotu

Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot

Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

ActiveFresh Blue Light™
EverFresh+®

Až 30 dní stále čerstvé.

Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
Doprava zdarmaDoprava zdarma ano
NovinkaNovinka ano
OBECNÉ PARAMETRY
Typ Kombinovaná
Barva Dark Inox
Výška 185,2 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 67 cm
Hlučnost 36 dB
Energetická třída A+++
Roční spotřeba elektrické energie 180 kWh/rok
Funkce EverFresh +® zóna, FreshGuard ® filtr s UV zářením, Aktivní modré světlo, SmoothFit panty bez nabíhání, ProSmart Invertorový kompresor
Výbava Nerezový držák lahví, LCD displej, Nerezové profily polic.
Displej LCD displej na dveřích
Klimatická třída SN-ST
Objem chladničky 215 l
Objem mrazničky 109 l
Objem Fresh zóny 30 l
Antibakteriální ochrana FreshGuard ® filtr s UV zářením
Počet polic chladničky 3
Počet zásuvek chladničky 2
Počet zásuvek mrazničky 3
Mrazící výkon 6 kg/24h
Akumulační doba 22 h
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinace - NO Frost chlazení
Záruka: 2 roky