Ceny Eshopu Profesního projektu jsou viditelné pouze po přihlášení pomocí e-mailu registrovaném v Profesním projektu.

E-shop

Nabídka partnerů e-shopu Profesního projektu

V rámci nabídky partnerů e-shopu Profesního projektu máte možnost získat zvýhodněné produkty a služby uvedených značek po Přihlášení

IMG_2034 IMG_2018 Výstřižek Výstřižek copy  Canon_logo_vector
carvelo cku-logo    free-vector-fisher-logo_091600_Fisher_logo IMG_2020
   Jura_Logo  Logo Karcher  IMG_2037  moeve_pruhledne
IMG_2038  PowerBar-logo-F68F17CDAD-seeklogo.com  
512x512bb
 

 

Pokud jste již registrovaným členem Profesního projektu a pouze jste heslo zapomněli, postupujte na odkaze Přihlášení přes Zapomenuté heslo.

Nové členy prosíme v prvním kroku se zaregistrovat v menu NOVÁ REGISTRACE za účelem ověření členství k příslušné profesní komoře, nebo NCO NZO a studentů. Ve druhém kroku na základě ověření a potvrzení Registrace, které obdržíte na Vámi uvedený při Registraci email, Vás prosíme o nastavení vlastního hesla na odkaze Přihlášení vpravo nahoře přes odkaz Nová registrace, kdy po nastavení hesla budete mít možnost začít využívat nabídku v sekci po Přihlášení zadáním Vašeho při Registraci uvedeného emailu a nastaveného hesla. 

Registrace a členství v Profesním projektu je ZDARMA a nezavazuje k odběru zboží ani služeb.

 

Máte zájem o produkt partnera, který není uveden v e-shopu Profesního projektu po Přihlášení?

KONTAKTUJTE NÁS! 

Obratem Vám zašleme nejlepší nabídku Vámi požadovaného produktu oproti běžným internetovým cenám. Nabídka a ceny uvedené v e-shopu Profesního projektu po Přihlášení mohou být orientační, vytvoříme Vám vždy nejlepší cenu daného produktu značky partnera oproti běžným internetovým cenám!

Na celý sortiment zvýhodněných produktů a služeb lze navíc uplatňovat další dodatečnou slevu do výše až 50 % získanou aktivním poskytováním profesní služby DoktorFONE, nebo jiných profesních řešení. Dodatečnou slevu je tak možné uplatňovat na mobilní tarify MediFONE, pohonné hmoty využitím tankovací a platební karty, nákup vozu většiny značek, nákup nemovitosti, další produkty a služby uvedené v rámci e-shopu Profesního projektu.